wtorek, 26 czerwca 2012

Meritum Waluty - jak wymieniać waluty?

Po wpisie na temat wymiany walut w kantorach internetowych i bankach dostałem pytanie od Tomka z prośbą o dokładniejsze opisanie procesu wymiany walut w Meritum Banku:

"Witam,
zaciekawił mnie artykuł na temat sposobu wymiany walut, a dokładniej oferta Meritum Banku. Prowadzę firmę, w której często muszę wymieniać euro na złotówki, w związku z tym ta usługa mnie zainteresowała. Czy mógłbyś napisać więcej na temat wymiany walut w Meritum Banku?
Pozdrawiam
Tomek"


Na wstępie zaznaczę, że najwięcej informacji na ten temat jest w serwisie na stronie Meritum Waluty. Dokładne informacje na temat procesu dostępu do Meritum Walut są w zakładce "Jak korzystać".

Znalazłem również filmik, na którym jest pokazane jak można negocjować kursy walut w Meritum.

Po obejrzeniu filmiku widać, że najkorzystniejszą opcją jest zadzwonienie do dealera, który skontaktuje się z nami w celu negocjacji oraz kiedy kurs osiągnie korzystny dla nas poziom. Dla osób, które nie chcą kontaktować się telefonicznie z bankiem jest dostępna opcja negocjacji online, jednak tutaj możemy tyko zaakceptować ofertę przygotowaną dla nas.

Niestety obecne demo na stronie Banku nie posiada opcji negocjacji walut, więc nie można przetestować tej funkcjonalności "na sucho".


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz